-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015. 09310000-5. Електрична енергія (електрична енергія (09310000-5)).
Тендер Prozorro UA-2023-12-15-020563-a
Завершена
2 080 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 20 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 20 800.00 UAH
Номер:
0efc8bc344114260bb5e133902591ef8
Внутрішній номер закупівлі:
20098423
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-15-020563-a
Замовник:
Інститут електронної фізики Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05540008
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, Університетська, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гомонай Олександр Васильович 380312643339 shurik.nat@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 080 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.12.2023 18:41 - 20.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
15.12.2023 18:41 - 23.12.2023 00:00
Аукціон:
25.12.2023 13:40 - 25.12.2023 14:21
Період кваліфікації:
25.12.2023 14:21 - 28.12.2023 20:46
Період завантаження договору:
03.01.2024 00:00 - 13.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 080 000.00 ДК 021:2015. 09310000-5. Електрична енергія (електрична енергія (09310000-5)