-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з прибирання (Послуги з прибирання службових приміщень та прибудинкових територій)
Тендер Prozorro UA-2023-12-15-017347-a
Завершена
2 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 500.00 UAH
Номер:
e07e7609fc124663956434c12f1497aa
Внутрішній номер закупівлі:
20095750
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-15-017347-a
Замовник:
Головне управління ДПС у Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44106694
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, вул. Августина Волошина, 52
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Фомічов Ігор Григорович +380312614370 fomichovigor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.12.2023 15:51 - 20.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
15.12.2023 15:51 - 23.12.2023 00:00
Аукціон:
25.12.2023 11:24 - 25.12.2023 11:53
Період кваліфікації:
25.12.2023 11:53 - 26.12.2023 15:32
Період завантаження договору:
01.01.2024 00:00 - 11.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 500 000.00 Послуги з прибирання (Послуги з прибирання службових приміщень та прибудинкових територій)