• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Цілодобова охорона об'єкту за адресою: м. Миколаїв вул. Адмірала Макарова, 7 (4-х поверхова адмінбудівля; 2-х поверхова адмінбудівля; прилегла територія до зазначених будівель)

Категорія Замовника: орган місцевого самоврядування (бюджетна установа). Вид та умови надання забезпечення тендерної пропозиції: Тендерна пропозиція супроводжується забезпеченням у формі електронної банківської гарантії (у формі електронного документу), оформленої відповідно до Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 15.12.2004 № 639. Гарантія повинна бути безвідкличною. Банківська гарантія не має містити умов, що ускладнюють або унеможливлюють задоволення вимог замовника з отримання грошових коштів від гаранта по забезпеченню, наданому учасником у формі банківської гарантії, в тому числі, забороняється вимагати листи або інші документи за підписом учасника або третіх осіб, що підтверджують факт настання гарантійного випадку. Розмір забезпечення тендерної пропозиції: 5 000,00 грн. (п'ять тисяч гривень 00 коп.). Забезпечення тендерної пропозиції повинно відповідати формі та вимогам встановленим наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Про затвердження форми і Вимог до забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції від 14.12.2020 року №2628 та з урахуванням умов викладених в Додатку 7 тендерної документації. Електронний документ може бути визнаний банківською гарантією, якщо він виданий із дотриманням вимог ЗУ "Про електронні документи та електронний документообіг" і ЗУ "Про електронні довірчі послуги" та дозволяє з достовірністю встановити особу гаранта. У випадку, якщо підписантом є не Голова правління, то повноваження особи яка підписує гарантію повинні бути підтверджені відповідним документом Гаранта (доручення тощо). Строк дії забезпечення тендерної пропозиції повинен бути протягом строку дії тендерної пропозиції, але не менше ніж 90 днів з дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій (відповідно до ст. 253 Цивільного кодексу України розраховується з наступного дня після дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій). Номенклатурні позиції: 1) охоронні послуги - ДК 2015: 79710000-4 (охоронні послуги).

Завершена

180 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 800.00 UAH
Номер: b980de83594b45418d10029efc5c2265
Внутрішній номер закупівлі: 20088741
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-15-010854-a   
Замовник: Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради
Контактна особа: Дмитрук Сергій Миронович 380512472508 depgkh2023@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 180 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.12.2023 13:29 - 20.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 15.12.2023 13:29 - 23.12.2023 10:00
Період кваліфікації: 23.12.2023 10:01 - 25.12.2023 11:19
Період завантаження договору: 31.12.2023 00:00 - 10.01.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴180 000.00 Цілодобова охорона об'єкту за адресою: м. Миколаїв вул. Адмірала Макарова, 7 (4-х поверхова адмінбудівля; 2-х поверхова адмінбудівля; прилегла територія до зазначених будівель)