-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2023-12-15-010565-a
Завершена
1 670 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 350.00 UAH
Номер:
778b6190d4d841939d918fd5bfb10763
Внутрішній номер закупівлі:
20088484
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-15-010565-a
Замовник:
Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04011621
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МОСТОВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Артем Молчанов +380672693280 040-11-621@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 670 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.12.2023 13:19 - 20.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
15.12.2023 13:19 - 23.12.2023 00:00
Період кваліфікації:
23.12.2023 00:03 - 26.12.2023 19:23
Період завантаження договору:
01.01.2024 00:00 - 11.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 670 000.00 Електрична енергія