-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: код 09310000-5 «Електрична енергія» (Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2023-12-13-020415-a
Торги відмінено
666 250.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 662.50 UAH
мін. крок: 1% або 6 662.50 UAH
Номер:
1c7105f9bb1c4db5b34a150365dc6ea6
Внутрішній номер закупівлі:
20051770
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-13-020415-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) - ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ №30 "МАЛЬВА" КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23065835
-
Адреса:
51928, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, бульвар НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Духаніна +380668377472 tenderlife@ukr.net https://dnz30.klasna.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
666 250.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.12.2023 17:59 - 18.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.12.2023 17:59 - 21.12.2023 17:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
6312b1eae8c044599b3d31f44282a1c8
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
На майданчику не було внесено зміни щодо перейменування закладу
Період оскарження:
14.12.2023 13:07 - 25.12.2023 00:00
Дата опублікування:
14.12.2023 13:07
Дата виконання:
25.12.2023 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴666 250.00 ДК 021:2015: код 09310000-5 «Електрична енергія» (Електрична енергія)