• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електрична енергія

Завершена

812 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 062.50 UAH
Номер: 13a1ed584f3e42f68b32aa21db204f30
Внутрішній номер закупівлі: 20045723
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-13-014951-a   
Замовник: Комунальний заклад "Клеванська санаторна школа І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради
Контактна особа: Оксана Самсонюк +380677258769 oksana-samsonyuk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 812 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.12.2023 15:39 - 18.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 13.12.2023 15:39 - 21.12.2023 09:00
Період кваліфікації: 21.12.2023 09:01 - 22.12.2023 13:27
Період завантаження договору: 28.12.2023 00:00 - 07.01.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴812 500.00 Електрична енергія