-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нафта і дистиляти (Дизельне паливо у талонах/скретч-картах тощо).
Тендер Prozorro UA-2018-05-07-000856-a
Торги не відбулися
3 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 30 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 30 000.00 UAH
Номер:
a2ff1b409e5e477c8c11d25e268e4016
Внутрішній номер закупівлі:
2003608
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-05-07-000856-a
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ ВОЄНІЗОВАНИЙ ГІРНИЧОРЯТУВАЛЬНИЙ (АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ) ЗАГІН ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33873405
-
Адреса:
50002, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Кобилянського, 223А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Анатолійович Піскарьов +380564062211 dvgrz.tender@gmail.com http://dvgrz.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
3 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
30 000.00 UAH
Період уточнення:
07.05.2018 13:02 - 12.05.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
07.05.2018 13:02 - 22.05.2018 17:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо у талонах/скретч-картах тощо.
Кількість
100000 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
50002, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Кобилянського, буд. 223-а.
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ" +380671341417 QAZ4104@AVIAS.UA
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, 49600, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ІВАНА АКІНФІЄВА, будинок 30, кімната 403
Початкова пропозиція
2 552 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 552 400.00 UAH з ПДВ
Документи
21
Скарги
0