-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Акумуляторна батарея
Тендер Prozorro UA-2023-12-12-012830-a
Проект договору про закупівлю міститься в тендерній документації.
Торги відмінено
397 335.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 973.35 UAH
мін. крок: 1% або 3 973.35 UAH
Номер:
8d25121184854546827096b4aa90d2eb
Внутрішній номер закупівлі:
20020412
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-12-012830-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131587
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, вул. Козельницька, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Соколов Володимир Михайлович 380322392367 loetender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31420000-6 Гальванічні батареїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
397 335.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.12.2023 14:09 - 20.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2023 14:09 - 23.12.2023 09:00
Період кваліфікації:
23.12.2023 09:00 - 26.12.2023 10:58
Період завантаження договору:
01.01.2024 00:00 - 11.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
e1def415d0ba4d19a8ea694d4c107c47
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Відповідно до підпункту 1 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг.
Період оскарження:
02.01.2024 14:34 - 13.01.2024 00:00
Дата опублікування:
02.01.2024 14:34
Дата виконання:
13.01.2024 00:04
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴397 335.00 Акумуляторна батарея