• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 - 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія)

Завершена

2 950 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 750.00 UAH
Номер: 917ef98f848f47bfa62d60b25cc17908
Внутрішній номер закупівлі: 20020149
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-12-012444-a   
Замовник: Великоберезнянська селищна рада Ужгородського району Закарпатської області
Контактна особа: Навроцький Володимир 0313523887 vova.navrotskyy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 950 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.12.2023 13:56 - 17.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 12.12.2023 13:56 - 20.12.2023 00:00
Аукціон: 20.12.2023 12:38 - 20.12.2023 13:01
Період кваліфікації: 20.12.2023 13:01 - 22.12.2023 15:54
Період завантаження договору: 28.12.2023 00:00 - 07.01.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 950 000.00 ДК 021:2015 - 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія)