-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Канцелярське приладдя
Тендер Prozorro UA-2018-04-04-001358-a
Лот 1. Канцелярські матеріали; Лот 2. Папір А4
Завершена
263 382.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 809.83 UAH
мін. крок: 0.3% або 809.83 UAH
Номер:
caa7931a7cdf49649a7a49bad383ecac
Внутрішній номер закупівлі:
2001032
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-04-001358-a
Замовник:
Одеська митниця ДФС
×
-
Код ЄДРПОУ:
39441717
-
Адреса:
65078, Україна, Одесская обл., Одеса, м.Одеса, вул.Гайдара, 21 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Стрілка Людмила Василівна +380487342821 od.sklad@customs.sfs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
263 382.50 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.04.2018 14:29 - 09.04.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
04.04.2018 14:29 - 19.04.2018 17:00
Аукціон:
20.04.2018 13:53 - 20.04.2018 14:44
Період кваліфікації:
20.04.2018 14:44 - 05.05.2018 14:04
Період завантаження договору:
20.04.2018 14:44 - 10.05.2018 14:44
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴80 982.50 Лот 1. Канцелярські матеріали
- Лот №2 ₴182 400.00 Лот 2. Папір А4