-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автогрейдер або еквівалент (ДК 021:2015:43220000-1 Грейдери та планувальники)
Тендер Prozorro UA-2023-12-11-019628-a
Завершена
4 632 430.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 46 324.30 UAH
мін. крок: 1% або 46 324.30 UAH
Номер:
9da4b59eb912473eb6bd2497ff6db1a7
Внутрішній номер закупівлі:
20004411
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-11-019628-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03361661
-
Адреса:
36020, Україна, Полтавська область, м. Полтава, ВУЛИЦЯ ПИЛИПА ОРЛИКА, будинок 40-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Вікторія Фісенко +380532616092 tendervoda11@gmail.com http://www.vodokanal.poltava.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
43220000-1 Грейдери та планувальникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 632 430.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.12.2023 17:01 - 16.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
11.12.2023 17:01 - 19.12.2023 01:00
Аукціон:
20.12.2023 11:55 - 20.12.2023 12:18
Період кваліфікації:
20.12.2023 12:18 - 21.12.2023 10:14
Період завантаження договору:
27.12.2023 00:00 - 06.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 632 430.00 Автогрейдер або еквівалент (ДК 021:2015:43220000-1 Грейдери та планувальники)