-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:79710000-4 - Охоронні послуги (Послуги з охорони приміщення)
Тендер Prozorro UA-2023-12-11-008851-a
Завершена
481 363.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 406.81 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 406.81 UAH
Номер:
1b08fa255efa42c39d62aec2bae1240f
Внутрішній номер закупівлі:
19992524
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-11-008851-a
Замовник:
Головне управління Державної казначейської служби України у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38012494
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, С.Петлюри, 13
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Мирончук Ярослав Володимирович 380931032576,380362623298 01yarik@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
481 363.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.12.2023 13:01 - 16.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
11.12.2023 13:01 - 19.12.2023 00:00
Період кваліфікації:
19.12.2023 00:00 - 22.12.2023 20:21
Період завантаження договору:
28.12.2023 00:00 - 07.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴481 363.20 Послуги з охорони приміщення