-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Бензин А-95, дизельне паливо код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2023-12-11-000792-a
Завершена
734 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 340.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 340.00 UAH
Номер:
bdb4a945af6e47d19f52bde715d243ef
Внутрішній номер закупівлі:
19985401
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-11-000792-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТУРБОТА" НОВОСЕЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31908713
-
Адреса:
38732, Україна, Полтавська область, с. Новоселівка, провулок Підлісний, буд. 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Сенько +380665956483 kpturbota@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
734 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.12.2023 09:11 - 16.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
11.12.2023 09:11 - 19.12.2023 00:00
Аукціон:
19.12.2023 12:12 - 19.12.2023 12:35
Період кваліфікації:
19.12.2023 12:35 - 21.12.2023 09:35
Період завантаження договору:
27.12.2023 00:00 - 06.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴734 000.00 Бензин А-95,дизельне паливо код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти