• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 90910000-9 - Послуги з прибирання (комплексне прибирання приміщень)

Завершена

580 317.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 901.59 UAH
Номер: 44b1a11c66b84fd9b654d01125109103
Внутрішній номер закупівлі: 19978969
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-08-019141-a   
Замовник: Державна міграційна служба
Контактна особа: Андрієнко Петро Григорович +380443653257 p.andriyenko@dmsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 580 317.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.12.2023 16:57 - 13.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 08.12.2023 16:57 - 16.12.2023 17:02
Період кваліфікації: 16.12.2023 17:02 - 21.12.2023 16:09
Період завантаження договору: 27.12.2023 00:00 - 06.01.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴580 317.00 Код ДК 021:2015 90910000-9 - Послуги з прибирання (комплексне прибирання приміщень)