-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Теплолічильники ультразвукові з витратомірною ділянкою фланцевого типу DN50, DN80
Тендер Prozorro UA-2023-12-08-017209-a
Завершена
233 333.33
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 2 333.33 UAH
мін. крок: 1% або 2 333.33 UAH
Номер:
c5dc6b8ff6004942b60c4a9afe0ccaa7
Внутрішній номер закупівлі:
19977620
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-08-017209-a
Замовник:
ПрАТ "Черкаське хімволокно"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00204033
-
Адреса:
18013, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Хіміків,76
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Рядняна Людмила Юріївна +380969739483 korotchenko_7@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38550000-5 ЛічильникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
233 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.12.2023 16:46 - 15.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
08.12.2023 16:46 - 18.12.2023 00:00
Період кваліфікації:
18.12.2023 00:02 - 18.12.2023 14:50
Період завантаження договору:
24.12.2023 00:00 - 03.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴233 333.33 Теплолічильники ультразвукові з витратомірною ділянкою фланцевого типу DN50, DN80