-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та прибудинкової території за адресою: пр. Богоявленський, 314
Тендер Prozorro UA-2023-12-08-011390-a
Номенклатурні позиції: Послуги прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та прибудинкової території за адресою: пр. Богоявленський, 314 - ДК 2021:2015 - (90911200-8) – послуги з прибирання будівель
Завершена
423 314.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 233.14 UAH
мін. крок: 1% або 4 233.14 UAH
Номер:
8c5f0db620a248d68b1a036386a29965
Внутрішній номер закупівлі:
19971266
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-08-011390-a
Замовник:
адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05410607
-
Адреса:
54050, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, пр. Богоявленський, 314
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Степаніцина Інна Леонідівна +380512600277 inna_02112008@ukr.net https://corabeldistr.mkrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
423 314.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.12.2023 13:42 - 14.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
08.12.2023 13:42 - 17.12.2023 11:00
Аукціон:
18.12.2023 15:35 - 18.12.2023 16:17
Період кваліфікації:
18.12.2023 16:17 - 21.12.2023 13:53
Період завантаження договору:
27.12.2023 00:00 - 06.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴423 314.00 Послуги прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та прибудинкової території за адресою: пр. Богоявленський, 314