• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електрична енергія

Завершена

728 200.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 641.00 UAH
Номер: 28dcb8dbcee34ef68ee2cdb87263dc6b
Внутрішній номер закупівлі: 19957088
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-07-019440-a   
Замовник: НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКА ГІМНАЗІЯ НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Олена Довга +380612879183 novole2016@gmail.com https://novole-school.at.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 728 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 07.12.2023 16:55 - 12.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 07.12.2023 16:55 - 15.12.2023 16:43
Період кваліфікації: 15.12.2023 16:44 - 18.12.2023 09:56
Період завантаження договору: 24.12.2023 00:00 - 03.01.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴728 200.00 Електрична енергія