-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Марки для відправки службової кореспонденції (знаки поштової оплати – поштові марки)
Тендер Prozorro UA-2023-12-07-019619-a
Усі документи тендерної пропозиції, які готуються безпосередньо учасником повинні бути складені українською мовою. У разі, якщо документ або інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою мовою, ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою. Якщо учасник торгів є нерезидентом України, він може подавати свою тендерну пропозицію іншою мовою з обов’язковим перекладом українською мовою Забезпечення тендерної пропозиції не вимагається.
Торги не відбулися
100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 500.00 UAH
Номер:
87273517df9c4dd5bf18fa4d45280eb1
Внутрішній номер закупівлі:
19956888
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-07-019619-a
Замовник:
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03500016
-
Адреса:
40011, Україна, Сумська область, місто Суми, пр.Шевченка Тараса, будинок 18/1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тетяна Руженко +380959027015 suddogovir@ukr.net https://su.arbitr.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
22410000-7 МаркиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.12.2023 17:01 - 12.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
07.12.2023 17:01 - 15.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴100 000.00 Марки для відправки службової кореспонденції (знаки поштової оплати – поштові марки)