-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Телевізор
Тендер Prozorro UA-2023-12-07-019278-a
Завершена
20 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 100.00 UAH
Номер:
874772afd9164cf98273f0f823068b88
Внутрішній номер закупівлі:
19956774
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-07-019278-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ БІЛЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43041459
-
Адреса:
47707, Україна, Тернопільська область, с. Біла, вул. Молодіжна, буд. 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Дмитроца +380969505727 maria.matviiv24@gmail.com http://otgteachers.blogspot.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
20 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.12.2023 16:50 - 12.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
07.12.2023 16:50 - 15.12.2023 00:00
Період кваліфікації:
15.12.2023 00:00 - 18.12.2023 12:56
Період завантаження договору:
24.12.2023 00:00 - 03.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴20 000.00 Телевізор