• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Рамки дерев'яні

Завершена

104 082.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 040.82 UAH
Номер: d1b153f8b02a4eb9bce164b3dbd1cbbb
Внутрішній номер закупівлі: 19953123
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-07-015720-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Кучерук Олена Миколаївна 380678292877 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 104 082.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 07.12.2023 15:27 - 12.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 07.12.2023 15:27 - 15.12.2023 10:00
Аукціон: 18.12.2023 12:17 - 18.12.2023 12:46
Період кваліфікації: 18.12.2023 12:46 - 22.12.2023 09:14
Період завантаження договору: 28.12.2023 00:00 - 07.01.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴104 082.00 Рамки дерев'яні