-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія за кодом ( ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)-09310000-5 ( електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2023-12-07-011579-a
Закупівля здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»(зі змінами та доповненнями)
Завершена
275 280.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 752.80 UAH
мін. крок: 1% або 2 752.80 UAH
Номер:
af652a237b33497e95b9cff67070ca87
Внутрішній номер закупівлі:
19949021
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-07-011579-a
Замовник:
Відділ освіти Дружбівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41071240
-
Адреса:
41220, Україна, Сумська область, м. Дружба, вул. Михайлівська, 43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Горбач +380973932157 buhosv3@ukr.net http://druzhba.osv.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
275 280.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.12.2023 13:55 - 12.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
07.12.2023 13:55 - 15.12.2023 15:00
Період кваліфікації:
15.12.2023 15:01 - 20.12.2023 12:49
Період завантаження договору:
26.12.2023 00:00 - 05.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴275 280.00 Електрична енергія за кодом ( ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)-09310000-5 ( електрична енергія)