-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Придбання обладнання для дитячих ігрових майданчиків
Тендер Prozorro UA-2018-05-03-002013-a
Каруселі та гойдалки
Торги не відбулися
335 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 350.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 350.00 UAH
Номер:
b5869d6a8d89455bb8a49036788955c4
Внутрішній номер закупівлі:
1992588
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-05-03-002013-a
Замовник:
Бородянська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04363662
-
Адреса:
07801, Україна, Київська область, Бородянка, Центральна 230
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Титенко Юлія Валеріївна +380939687424 info@bsr.gov.ua http://bsr.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
37535000-7 Каруселі, гойдалки, тири та інші атракціониАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
335 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 350.00 UAH
Період уточнення:
03.05.2018 15:57 - 08.05.2018 16:00
Період прийому пропозицій:
03.05.2018 15:57 - 18.05.2018 16:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання обладнання для дитячих ігрових майданчиків (каруселі та гойдалки)
Кількість
40 штуки
Період постачання
до 31.08.2018
Місце постачання
07801, Україна, Київська область, смт. Бородянка, Згідно додатку 1 до тендерної документації
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "РОСКВIТ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40286087
-
Контактна особа:
Передерий Олександр Петрович +380504038345 roskvit2016@i.ua
-
Адреса:
85670, УКРАЇНА, ДОНЕЦЬКА ОБЛ, ВУГЛЕДАР, ВУЛ ШАХТАРСЬКА Д. 10 КВ. 65
Початкова пропозиція
331 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
331 800.00 UAH з ПДВ
Документи
12
Скарги
0