• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електрична енергія

Завершена

1 207 850.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 078.50 UAH
Номер: 03065aef3b4d48cb867d0dc788df86b7
Внутрішній номер закупівлі: 19915001
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-05-019649-a   
Замовник: Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №44 поглибленого гуманітарного розвитку Рівненської міської ради
Контактна особа: Бабич Людмила Миколаївна +380968788603 babichtender.2022@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 207 850.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.12.2023 18:04 - 11.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 05.12.2023 18:04 - 14.12.2023 00:00
Аукціон: 14.12.2023 13:08 - 14.12.2023 13:31
Період кваліфікації: 14.12.2023 13:31 - 19.12.2023 17:43
Період завантаження договору: 25.12.2023 00:00 - 04.01.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 207 850.00 Електрична енергія