-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з заправки картриджів (код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 50313200-4 Послуги з технічного обслуговування фотокопіювальних пристроїв), послуги з регенерації картриджів (код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 50313100-3 Послуги з ремонту фотокопіювальних пристроїв)
Тендер Prozorro UA-2023-12-05-006688-a
Завершена
38 070.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 190.35 UAH
мін. крок: 0.5% або 190.35 UAH
Номер:
c95f04ec1a264a128092115568c09d7c
Внутрішній номер закупівлі:
19902074
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-05-006688-a
Замовник:
ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40478572
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, м. Харків, майдан Свободи, будинок 5, Держпром, 4 під'їзд,10 поверх
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тетяна РИБАЛКА +380976633548 email.tender20@gmail.com https://khrk.dasu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
38 070.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.12.2023 11:42 - 10.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
05.12.2023 11:42 - 13.12.2023 10:00
Період кваліфікації:
13.12.2023 10:02 - 14.12.2023 09:16
Період завантаження договору:
20.12.2023 00:00 - 30.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴38 070.00 Послуги з заправки картриджів (код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 50313200-4 Послуги з технічного обслуговування фотокопіювальних пристроїв), послуги з регенерації картриджів (код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 50313100-3 Послуги з ремонту фотокопіювальних пристроїв)