-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з охорони об’єктів та особистої охорони (фізична охорона об’єкта, адміністративна будівля, що знаходиться за адресою: м. Полтава, вул. Ціолковського 47) (код ДК 021:2015 – 75240000-0 – Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку)
Тендер Prozorro UA-2023-12-05-002252-a
Закупівля проводиться на потребу 2024 року, на очікувану вартість закупівлі, відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами), Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)
Завершена
280 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 400.00 UAH
Номер:
99e20217eb384cc4be5788c3b17db28c
Внутрішній номер закупівлі:
19897660
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-05-002252-a
Замовник:
Центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат у Полтавській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02770127
-
Адреса:
36023, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Ціолковського, буд. 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Щербак +380532681290 centr@csvpl.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
280 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.12.2023 09:49 - 10.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
05.12.2023 09:49 - 13.12.2023 00:00
Аукціон:
13.12.2023 14:38 - 13.12.2023 15:07
Період кваліфікації:
13.12.2023 15:07 - 19.12.2023 16:44
Період завантаження договору:
25.12.2023 00:00 - 04.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴280 000.00 Послуги з охорони об’єктів та особистої охорони (фізична охорона об’єкта, адміністративна будівля, що знаходиться за адресою: м. Полтава, вул. Ціолковського 47) (код ДК 021:2015 – 75240000-0 – Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку)