• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Бензин А-95, Дизельне паливо (код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистилят)

Торги відмінено

1 813 200.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 066.00 UAH
Номер: 461c140d583248be8415fea83362be23
Внутрішній номер закупівлі: 19890687
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-04-016308-a   
Замовник: ТОРЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Контактна особа: Олександра Хилько +380332791045 tortchun@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 813 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.12.2023 16:25 - 09.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 04.12.2023 16:25 - 12.12.2023 12:00
Аукціон: 13.12.2023 15:21 - 13.12.2023 15:50
Період кваліфікації: з 13.12.2023 15:50

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 4f42e9d0297c4c8ebaf1c39e44321bc8
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Період оскарження: 14.12.2023 15:31 - 25.12.2023 00:00
Дата опублікування: 14.12.2023 15:31
Дата виконання: 25.12.2023 00:03
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴1 813 200.00 Бензин А-95, Дизельне паливо (код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистилят)