-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тверде паливо (вугілля кам'яне)
Тендер Prozorro UA-2023-12-04-009247-a
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер:
315c04faf1e24165bff7869c85e39d71
Внутрішній номер закупівлі:
19883306
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-04-009247-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43988082
-
Адреса:
66101, Україна, Одеська область, Подільський р-н, місто Балта, вулиця Магдебурзька, будинок 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Бадюл Інна Миколаївна 0669196788 oviddil99@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.12.2023 12:59 - 09.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
04.12.2023 12:59 - 12.12.2023 00:00
Період кваліфікації:
12.12.2023 00:02 - 13.12.2023 08:23
Період завантаження договору:
19.12.2023 00:00 - 29.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴300 000.00 Тверде паливо (вугілля кам'яне)