-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
бензин А-95, бензин А-92, дизельне паливо, мастило М10-ДМ (4 лоти)
Тендер Prozorro UA-2016-09-01-000177-a
Торги не відбулися
1 409 150.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 430.00 UAH
мін. крок: 0% або 430.00 UAH
Номер:
120e9a02f2f7403ca0e34e4e5dae222f
Внутрішній номер закупівлі:
198828
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-09-01-000177-a
Замовник:
ДП Крижопільське лісове господарство
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991427
-
Адреса:
24600, Україна, Вінницька область, смт Крижопіль, вул.Куйбишева,84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ковпак Володимир Васильович +380434021460 liskr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09200000-1 Нафта, вугілля і нафтопродуктиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 409 150.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.09.2016 15:08 - 09.09.2016 16:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2016 15:08 - 19.09.2016 16:00
Аукціон:
20.09.2016 11:42 - 20.09.2016 12:24
Період кваліфікації:
20.09.2016 12:24 - 22.09.2016 17:11
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴162 700.00 бензин А-95
- Лот №2 ₴92 450.00 бензин А-92
- Лот №3 ₴1 111 000.00 дизельне паливо
- Лот №4 ₴43 000.00 мастило М10-ДМ