• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Мастильні оливи та мастильні матеріали для транспортних засобів згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби

Торги не відбулися

117 900.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 589.50 UAH
Номер: 1323d67c2e8e4a1e99aa763f7521e940
Внутрішній номер закупівлі: 19873035
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-03-000178-a   
Замовник: АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Агбаш Олександр Владиславович 380506563697 dvldon@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 117 900.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.12.2023 16:46 - 08.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 03.12.2023 16:46 - 11.12.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴117 900.00 Мастильні оливи та мастильні матеріали для транспортних засобів згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби