• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електрична енергія

Згідно наявної потреби закуповується електрична енергія для закладів освіти на 2024 рік. Місце знаходження: 53742 Дніпропетровська обл. Криворізький р-н, с. Карпівка, вул. Центральна, 97-А. Код 41807012 Вид закупівлі: відкриті торги з особливостями. Категорія замовника: відповідно до п.1 ч.3 ст.2 Закону України № 922 - VIІІ "Про публічні закупівлі" (далі - Закон), а саме: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 цієї частини) та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак: юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів; органи державної влади чи органи місцевого самоврядування або інші замовники володіють більшістю голосів у вищому органі управління юридичної особи. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв - єдиним критерієм оцінки згідно даної закупівлі є ціна (питома вага критерію – 100%)

Завершена

882 360.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 411.80 UAH
Номер: 1f4a2fc084024065985e3ae8ad8ee05b
Внутрішній номер закупівлі: 19866697
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-01-012144-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді і спорту Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області
Контактна особа: Світлана Нікуліна +380974551471 osvitkarpivka2017@ukr.net https://viddil-osviti-vk-karpivskoji-s-r.webnode.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 882 360.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.12.2023 15:05 - 07.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 01.12.2023 15:05 - 10.12.2023 08:00
Період кваліфікації: 10.12.2023 08:00 - 11.12.2023 08:47
Період завантаження договору: 17.12.2023 00:00 - 27.12.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴882 360.00 Електрична енергія