-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2023-12-01-011841-a
Торги не відбулися
331 077.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 655.39 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 655.39 UAH
Номер:
28a693c5c3024082b189bf851408fbf6
Внутрішній номер закупівлі:
19866211
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-01-011841-a
Замовник:
Центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03196239
-
Адреса:
58018, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Головна, 245
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гуменюк Сергій Васильович +380372550040 kadry-cv@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
331 077.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.12.2023 15:48 - 06.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
01.12.2023 15:48 - 09.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴331 077.80 Природний газ