-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2023-12-01-011921-a
Завершена
29 173 629.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 145 868.15 UAH
мін. крок: 0.5% або 145 868.15 UAH
Номер:
a77af9eb0bda45519884d6c9a86a1c97
Внутрішній номер закупівлі:
19865611
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-01-011921-a
Замовник:
ОБУХІВСЬКЕ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО
×
-
Код ЄДРПОУ:
25690247
-
Адреса:
08703, Україна, Київська область, місто Обухів, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 130В
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лісова Вікторія Сергіївна 0660818090 voda_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
29 173 629.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.12.2023 15:00 - 06.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
01.12.2023 15:00 - 09.12.2023 00:00
Аукціон:
11.12.2023 11:38 - 11.12.2023 12:01
Період кваліфікації:
11.12.2023 12:01 - 13.12.2023 14:24
Період завантаження договору:
19.12.2023 00:00 - 29.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴29 173 629.60 Електрична енергія