-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сідельний тягач
Тендер Prozorro UA-2023-12-01-010930-a
Завершена
5 050 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 25 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 25 250.00 UAH
Номер:
4439c11c3b1e48709866e563b419e1e9
Внутрішній номер закупівлі:
19865007
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-01-010930-a
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
23312417
-
Адреса:
04074, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Бережанська, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іванна Валеріївна Овсяннікова +380688043414 tenderarzspkiev@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 050 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.12.2023 14:37 - 07.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
01.12.2023 14:37 - 10.12.2023 00:00
Аукціон:
11.12.2023 12:41 - 11.12.2023 13:04
Період кваліфікації:
11.12.2023 13:04 - 12.12.2023 13:47
Період завантаження договору:
18.12.2023 00:00 - 28.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 050 000.00 Сідельний тягач