• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Кондиціонери

Завершена

99 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 495.00 UAH
Номер: d212e4045bce44b6bdfb6b7bc1fc7aeb
Внутрішній номер закупівлі: 19863860
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-01-009695-a   
Замовник: ВІННИЦЬКА МИТНИЦЯ ДЕРЖАВНОЇ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Контактна особа: Волошин Олег 0432618296 tender.vin.21@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 99 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.12.2023 14:06 - 06.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 01.12.2023 14:06 - 09.12.2023 00:00
Аукціон: 11.12.2023 11:46 - 11.12.2023 12:27
Період кваліфікації: 11.12.2023 12:27 - 11.12.2023 16:04
Період завантаження договору: 17.12.2023 00:00 - 27.12.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴99 000.00 Кондиціонери