-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія (09310000-5), код згідно ДК 021:2015-09310000-5-Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2023-12-01-007544-a
Завершена
1 798 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 990.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 990.00 UAH
Номер:
1cc4359cbc37407e9a81c504bd2df5fa
Внутрішній номер закупівлі:
19861813
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-01-007544-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИРЕКЦІЯ БУДИНКУ ДЕРЖАВНИХ ХУДОЖНІХ КОЛЕКТИВІВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21608289
-
Адреса:
01032, Україна, м. Київ, м. Київ, бул. Тараса Шевченка, буд. 50-52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валерій Стеценко +4867178 stetsenkovalerii@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 798 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.12.2023 13:08 - 08.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
01.12.2023 13:08 - 11.12.2023 10:00
Аукціон:
12.12.2023 13:26 - 12.12.2023 14:07
Період кваліфікації:
12.12.2023 14:07 - 13.12.2023 14:41
Період завантаження договору:
19.12.2023 00:00 - 29.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 798 000.00 Електрична енергія (09310000-5), код згідно ДК 021:2015-09310000-5-Електрична енергія