• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації фінальної конференції

У рамках реалізації проекту «Транскордонна інфраструктура охорони здоров’я» /HEALTH/4.1/1, який фінансується Європейським Союзом в межах Спільної Операційної Програми «Румунія-Україна 2014-2020»

Торги не відбулися

190 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 950.00 UAH
Номер: c05bd953bef1430eb6c9006ea1fcbb3c
Внутрішній номер закупівлі: 19860916
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-01-006529-a   
Замовник: Виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області
Контактна особа: Аліна Гончарова +380980391718, +380484122140 izmailbuhg@gmail.com https://izmail-mr.od.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 190 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.12.2023 12:22 - 06.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 01.12.2023 12:22 - 09.12.2023 12:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴190 000.00 Послуги з організації фінальної конференції