-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ код ДК 021:2015 - 09120000-6 «Газове паливо» (ДК 021:2015 09123000-7 Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2023-11-30-013859-a
Торги не відбулися
2 317 544.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 587.72 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 587.72 UAH
Номер:
921f3eb042de4ba890892ca92c92a03c
Внутрішній номер закупівлі:
19851629
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-30-013859-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Залозецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427775
-
Адреса:
47234, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н, смт. Залізці, вул. Шевченка, буд. 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Жураковська +380977624153 zakupki_@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 317 544.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.11.2023 16:43 - 05.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
30.11.2023 16:43 - 08.12.2023 00:00
Період кваліфікації:
08.12.2023 00:01 - 18.12.2023 12:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 317 544.60 Природний газ код ДК 021:2015 - 09120000-6 «Газове паливо» (ДК 021:2015 09123000-7 Природний газ)