-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2023-11-30-005808-a
Електрична енергія для потреб 2024 року
Завершена
882 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 410.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 410.00 UAH
Номер:
2a986953d0734a9e95ae1581e1ee95bf
Внутрішній номер закупівлі:
19843725
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-30-005808-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУЦЬКІ РИНКИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41943047
-
Адреса:
43006, Україна, Волинська область, місто Луцьк, вул. ВИННИЧЕНКА будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Главник +380500840304 lutskirynki@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
882 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.11.2023 11:55 - 05.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
30.11.2023 11:55 - 08.12.2023 12:00
Період кваліфікації:
08.12.2023 12:04 - 12.12.2023 14:34
Період завантаження договору:
18.12.2023 00:00 - 28.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴882 000.00 Електрична енергія