• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Теплова гармата

Завершена

190 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 950.00 UAH
Номер: 28d18ac09eaf4accbb3d75b5340a97c2
Внутрішній номер закупівлі: 19841511
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-30-003562-a   
Замовник: Департамент цивільного захисту Дніпропетровської обласної державної адміністрації
Контактна особа: Волошин Ігор Миколайович +380567709039 kurjachenko@adm.dp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39720000-5 Неелектричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 190 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.11.2023 10:43 - 05.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 30.11.2023 10:43 - 08.12.2023 00:00
Аукціон: 08.12.2023 14:27 - 08.12.2023 15:02
Період кваліфікації: 08.12.2023 15:02 - 11.12.2023 16:38
Період завантаження договору: 17.12.2023 00:00 - 27.12.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴190 000.00 теплова гармата