• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (дизельне паливо, бензин А 95 (в талонах))

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська, більш детально в тендерній документації Вид забезпечення тендерних пропозицій: не передбачено Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: не передбачено На виконання вимог Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі (далі Порядку), затвердженого Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11 червня 2020 року N 1082. назви товару кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі: ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (дизельне паливо, бензин А 95 (в талонах))

Торги не відбулися

129 600.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 648.00 UAH
Номер: a4e6458fc4a64249adb4b6955df4431e
Внутрішній номер закупівлі: 19835827
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-29-017626-a   
Замовник: Комунальна організація "Місцева пожежна охорона Краснолуцької сільської ради"
Контактна особа: Сергій Скиба +380509079441 larisa_mpo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 129 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.11.2023 17:01 - 04.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 29.11.2023 17:01 - 07.12.2023 16:56
Період кваліфікації: 07.12.2023 16:57 - 11.12.2023 14:04

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴129 600.00 ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (дизельне паливо, бензин А 95 (в талонах))