-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Канцелярські товари
Тендер Prozorro UA-2023-11-29-016914-a
Завершена
190 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 950.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 950.00 UAH
Номер:
6049e3082fa64fd69a7afb7f21841f6e
Внутрішній номер закупівлі:
19835105
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-29-016914-a
Замовник:
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ (НОВОГУЙВИНСЬКА С/РАДА)
×
-
Код ЄДРПОУ:
04348303
-
Адреса:
12441, Україна, Житомирська область, Житомирський р-н, смт. Новогуйвинське, Вул. Дружби Народів, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Ліщинська +380974402445 nsr-zakupivlia@novoguyvynske-miskrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
190 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.11.2023 16:35 - 04.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
29.11.2023 16:35 - 07.12.2023 09:00
Період кваліфікації:
07.12.2023 09:01 - 08.12.2023 10:04
Період завантаження договору:
14.12.2023 00:00 - 24.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴190 000.00 Канцелярські товари