-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічне обслуговування та поточний ремонт шкільних автобусів
Тендер Prozorro UA-2023-11-29-015898-a
Завершена
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Номер:
ab6aadc0c9cb47068643e5e1f78669ed
Внутрішній номер закупівлі:
19834096
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-29-015898-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПРИШИБСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44559843
-
Адреса:
39750, Україна, Полтавська область, Кременчуцький р-н, село Пришиб, вул. Центральна, будинок 46
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Алла Тарасова +380972168889 pryshyb_osvita.byh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.11.2023 16:32 - 04.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
29.11.2023 16:32 - 07.12.2023 00:00
Аукціон:
07.12.2023 11:14 - 07.12.2023 11:37
Період кваліфікації:
07.12.2023 11:37 - 11.12.2023 15:55
Період завантаження договору:
17.12.2023 00:00 - 27.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴500 000.00 Технічне обслуговування та поточний ремонт шкільних автобусів