• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Знищувач документів (ДК 021:2015 код 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)

Закупівля проводиться із застосуванням електронного аукціону. Замовник не приймає до розгляду тендерну пропозицію, ціна якої перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, визначену Замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів.

Торги не відбулися

14 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 70.00 UAH
Номер: 68cf2e3a266f4ebab431712740b91e6d
Внутрішній номер закупівлі: 19826883
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-29-008706-a   
Замовник: Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області
Контактна особа: Олександр Рибченко +380682188227 konkyrencia@ukr.net https://www.pfu.gov.ua/zt/
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 14 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.11.2023 12:35 - 04.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 29.11.2023 12:35 - 07.12.2023 00:00
Період кваліфікації: 07.12.2023 00:02 - 07.12.2023 15:03

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴14 000.00 Знищувач документів (ДК 021:2015 код 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)