-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газове паливо (природний газ)
Тендер Prozorro UA-2023-11-29-005435-a
Торги не відбулися
264 034.55
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 320.18 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 320.18 UAH
Номер:
a901e19da3d74f98bfede767f1357f3c
Внутрішній номер закупівлі:
19823498
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-29-005435-a
Замовник:
Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41066320
-
Адреса:
45034, Україна, Волинська область, ЛЮБЛИНЕЦЬ, вул. Незалежності, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Соломянюк Людмила Володимирівна 0976424582 liublynets_ugs@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
264 034.55 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.11.2023 11:09 - 04.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
29.11.2023 11:09 - 07.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴264 034.55 Газове паливо (природний газ)