-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Багатофункціональний пристрій для друку
Тендер Prozorro UA-2023-11-29-001543-a
Завершена
47 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 476.00 UAH
мін. крок: 1% або 476.00 UAH
Номер:
17063ed7d27741ca8aca3466d4548a26
Внутрішній номер закупівлі:
19819754
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-29-001543-a
Замовник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611818
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки,будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гриценко Світлана 380442073797 rsc.kyivobl.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
47 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.11.2023 09:26 - 04.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
29.11.2023 09:26 - 07.12.2023 10:00
Період кваліфікації:
07.12.2023 10:00 - 07.12.2023 11:59
Період завантаження договору:
13.12.2023 00:00 - 23.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴47 600.00 Багатофункціональний пристрій для друку