-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Офісні меблі різні
Тендер Prozorro UA-2023-11-28-007085-a
Джерело фінансування закупівлі: кошти Державного бюджету України
Торги відмінено
491 302.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 913.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 913.00 UAH
Номер:
c2cc1c7c883a4d28b79205e3a7a73af8
Внутрішній номер закупівлі:
19807958
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-28-007085-a
Замовник:
Національний університет біоресурсів і природокористування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493706
-
Адреса:
03041, Україна, Київська область, Київ, Героїв Оборони, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іщенко Валерій Васильович 380445278931 zacupivli1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39130000-2 Офісні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
491 302.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.11.2023 12:48 - 03.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
28.11.2023 12:48 - 06.12.2023 00:00
Період кваліфікації:
з 06.12.2023 00:03
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
666e162b915e49a29c82e4ecbb13571e
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Відповідно до пп. 2 п. 50 Особливостей Замовник відміняє торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель.
Період оскарження:
15.12.2023 16:05 - 26.12.2023 00:00
Дата опублікування:
15.12.2023 16:05
Дата виконання:
26.12.2023 00:02
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴491 302.00 Офісні меблі різні