• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Природний газ

Категорія замовника підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону «Про публічні закупівлі». Назва товару чи послуги кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі та код товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником: Природний газ, код ДК 021:2015: 09120000-6 – Газове паливо. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська з урахуванням вимог тендерної документації. Розмір забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати): не вимагається. Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати): не вимагається. Дата та час розкриття тендерних пропозицій, якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 Закону: не застосовується. Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування) - не застосовується вид закупівлі - процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, відкриті торги (з особливостями), закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178; застосовані критерії оцінки – ціна.

Торги не відбулися

2 896 930.75 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 485.00 UAH
Номер: 3dc41e81732a488f93c0cb20ea118334
Внутрішній номер закупівлі: 19796987
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-27-014156-a   
Замовник: УЖГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №8 УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Маряна Юсиба +380997104097 myusiba20101978@gmail.com http://uzhoctavaschool.ucoz.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 896 930.75 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.11.2023 16:17 - 02.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 27.11.2023 16:17 - 05.12.2023 10:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 896 930.75 Природний газ