• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електроди графітові спектральні

Торги не відбулися

224 912.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 249.12 UAH
Номер: d5c8554fd7f94f98af9754e27ab28712
Внутрішній номер закупівлі: 19788869
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-27-005567-a   
Замовник: ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
Контактна особа: Бурлаєва Наталія Анатоліївна +380503847607 N.Burlaeva@vostgok.dp.ua http://vostgok.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31660000-0 Вугільні електродиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 224 912.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.11.2023 11:47 - 02.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 27.11.2023 11:47 - 05.12.2023 11:52

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴224 912.00 Електроди графітові спектральні