-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
44620000-2-Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі (Котел твердопаливний)
Тендер Prozorro UA-2023-11-25-000125-a
Котел твердопаливний
Завершена
368 540.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 843.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 843.00 UAH
Номер:
aee0b0cf0b47464eb09de8f9cec51092
Внутрішній номер закупівлі:
19781679
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-25-000125-a
Замовник:
ГУНП в Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108616
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кадигроб Юлія Вячеславівна +380442716478 ropay.s.2017@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
368 540.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.11.2023 09:52 - 30.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2023 09:52 - 03.12.2023 00:00
Аукціон:
04.12.2023 14:48 - 04.12.2023 15:11
Період кваліфікації:
04.12.2023 15:11 - 08.12.2023 20:04
Період завантаження договору:
14.12.2023 00:00 - 24.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴368 540.00 44620000-2-Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі (Котел твердопаливний)