-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ЦБРК-23Т_126_ВО: Електрод ЦНІІН-4 4мм
Тендер Prozorro UA-2023-11-23-015861-a
Завершена
1 122 180.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 610.90 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 610.90 UAH
Номер:
efc1f419c7e14bd88bbc33df62dc9bdf
Внутрішній номер закупівлі:
19760686
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-23-015861-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43112236
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Захарчук Катерина Миколаївна 380444652426 Zakharchuk.k.m@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 122 180.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.11.2023 16:20 - 28.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
23.11.2023 16:20 - 01.12.2023 17:00
Період кваліфікації:
01.12.2023 17:00 - 08.12.2023 10:19
Період завантаження договору:
14.12.2023 00:00 - 24.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 122 180.00 Електрод ЦНІІН-4 4мм